Mam do wynajęcia pokój
Opis ogłoszenia
Siemanko!! Mam do wynajęcia pokój , szukam lokatora. Dzielnica Gdańsk Jasień do komunikacji miejskiej autobus 5-6 mim. Tramwaj jakieś 12 mim . Pokój jest dostępny do końca Grudnia. Wynajm to1400 ,bez dodatkowych, kaucja 400zlJa mam kota brytyjskiegomusisz ,akceptować i lubić zwierzaki.Zrób sobie rezerwację?!!Oraz dbać o porządek w mieszkaniu i oczystosc. Więcej zdjęć i info priv.Pozdrawiam .