» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Wiatr na poddaszu, zimno - grzejesz a ciepło ucieka?

Gdańsk Usługi > Usługi remontowe i budowlane wczoraj 08:15

Opis ogłoszenia

Na parterze gorąco na poddaszu zimno?W gniazdkach "śpiewa" wiatr ?Piec "buzuje" na całego a na poddaszu dalej zimno?Jak przestajesz grzać to poddasze błyskawicznie się wychładza?Czyżby docieplenie było wykonane źle, albo wełna "osiadła"?Wiemy jak Ci pomóc - wiemy jak to naprawić !!!!!!!!Metoda wdmuchiwania izolacji (blow-in insullation) - to jest nasza odpowiedź :):)W skrócie można opisać ją tak :) - przez otwory wiercone od wewnątrz jesteśmy w stanie wprowadzić do połaci dachowych (skosów), ścianek kolankowych, podłóg, sufitów i innych zimnych przestrzeni dodatkową warstwę ocieplenia i tym samym skutecznie zapobiec wychładzaniu poddasza!!!!!Do naprawy ocieplenia używamy przede wszystkim granulatu celulozy - ma on świetne właściwości cieplne, hydrofobowe oraz grzybobójcze.Zadzwoń a wyjaśnię wszystkie Twoje wątpliwości jak opiszesz mi swoją sytuację to oszacuję również koszty usługi :)Krystek z kenima.pl

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: wczoraj 08:15
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Źródło: Lento.pl