» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Przetarg na najem lokalu użytkowego

Gdańsk (Siedlce) Biura i lokale > Do wynajęcia dzisiaj 14:31
1 076 zł

Opis ogłoszenia

Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Powstańców Warszawskich 3 w Gdańsku, ogłasza przetarg na wolny lokal użytkowy, z przeznaczeniemna magazyn, działalność handlową lub biurową.Lokal znajduje się na poziomie -1, bez okien, w budynku niemieszkalnym, przy ul. Struga 16 w Gdańsku, o łącznej powierzchni 34,70 m², w cenie wywoławczej 25,00 zł/m² netto (31,00 zł/m² brutto).Do podanej ceny, należy doliczyć podatek od nieruchomości oraz opłaty za zużycie mediów i kaucję zabezpieczającą.Lokal posiada Świadectwo Charakterystyki Energetycznej.Przed przystąpieniem do przetargu należy wpłacić wadium w wysokości 1.100,00 zł brutto, na konto Spółdzielni o nr25 1020 1811 0000 0902 0014 1689 i kserokopię tej wpłaty dołączyć do oferty.Oferty w zamkniętych kopertach, zawierające informację na temat prowadzonej działalności (wpis do CEIDG), oraz proponowaną stawkę czynszu za 1 m² netto, należy składać w sekretariacie Spółdzielni, przy ul. Powstańców Warszawskich 3 w Gdańsku, do dnia 27.05.2026 r., do godziny 14.00.Przed złożeniem oferty, zapraszam do obejrzenia lokalu i w tym celu należy uzgodnić termin spotkania bezpośrednio z Administracją Osiedla nr 2, telefonicznie: 58-302-04-23. Szczegółowe informację można uzyskać pod nr tel.:780- pokaż numer telefonu -.Regulamin oraz możliwość zapoznania się ze standardową Umową najmu, do nabycia, drogą e-mailową po zgłoszeniu zapotrzebowania w Dziale techniczno-eksploatacyjnym Spółdzielni.Złożone oferty zostaną rozpatrzone w dniu 28.05.2026 r., o godzinie 9.00. Informacja o wyborze oferty, zostanie przekazana mailowo w dniu 28.05.2026 r.Spółdzielnia zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu w całości lub części bez podania przyczyny.

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.