Proszę o przeczytanie.
Opis ogłoszenia
Witam serdecznie .Mam dwie siostry ktore się uczą (jedna studiuje druga jest w trzeciej klasie liceum) mieszkamy na wsi,pisze do panstwa i mam gleboka nadzieje ze ktos przeczyta moja prosbe i sie odezwie .Jest nam ciezko jesli ktos nam by mogl pomoc w kwestii szczególnie ubran butow na wiosnę .Bedziemy bardzo wdzieczne za każdą pomoc.Jest ma ciezko i prosze ludzi czy moze mogliby nam pomoc lub moze ktos o dobrym sercu dobrej woli moglby nam pomoc z zywnoscia i srodkami chemicznymi. Przydałaby się odzież czy obuwie itp..Bardzo prosze jesli ktos przeczyta to nie sa zarty dla nas ani klamstwa niektorzy czytajac to i pozniej piszac co niektorzy do nas pisza rozne obelgi lub oczekuja czegos w zamian a kazdy ma szanse na lepsze zycie prawda i nadzieja umiera ostatnia takze wierze w dobro ludzi:)Można do nas przyjechać i zobaczyć nasz dom i nas .Przede wszystkim prosze o pomoc dla sióstr bardzo bysmy chcialy zapomniec o troskach codziennych .Bardzo bym chciala zeby moje mlodsze siostry się usmiechnely w tych trudnych czasach.