» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Proszę o przeczytanie.

Gdańsk (Śródmieście) Przyjmę za darmo wczoraj 21:35

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie .Mam dwie siostry ktore się uczą (jedna studiuje druga jest w trzeciej klasie liceum) mieszkamy na wsi,pisze do panstwa i mam gleboka nadzieje ze ktos przeczyta moja prosbe i sie odezwie .Jest nam ciezko jesli ktos nam by mogl pomoc w kwestii szczególnie ubran butow na wiosnę .Bedziemy bardzo wdzieczne za każdą pomoc.Jest ma ciezko i prosze ludzi czy moze mogliby nam pomoc lub moze ktos o dobrym sercu dobrej woli moglby nam pomoc z zywnoscia i srodkami chemicznymi. Przydałaby się odzież czy obuwie itp..Bardzo prosze jesli ktos przeczyta to nie sa zarty dla nas ani klamstwa niektorzy czytajac to i pozniej piszac co niektorzy do nas pisza rozne obelgi lub oczekuja czegos w zamian a kazdy ma szanse na lepsze zycie prawda i nadzieja umiera ostatnia takze wierze w dobro ludzi:)Można do nas przyjechać i zobaczyć nasz dom i nas .Przede wszystkim prosze o pomoc dla sióstr bardzo bysmy chcialy zapomniec o troskach codziennych .Bardzo bym chciala zeby moje mlodsze siostry się usmiechnely w tych trudnych czasach.

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: wczoraj 21:35
  • Lokalizacja: Gdańsk (Śródmieście)
  • Źródło: Lento.pl