33-latek z Gdańska zatrzymany za posiadanie narkotyków. Zabezpieczono kilkanaście słoików marihuany
33-latek z Gdańska zatrzymany za posiadanie narkotyków; w mieszkaniu zabezpieczono kilkanaście słoików marihuany, grozi mu do 3 lat
Kryminalni z komisariatu przy ul. Długa Grobla 4 w Gdańsku uzyskali informację o 33-letnim mężczyźnie, który miał przechowywać narkotyki w mieszkaniu. W mieszkaniu zabezpieczono kilkanaście słoików marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 25 000 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
Kryminalni z komisariatu przy ul. Długa Grobla 4 w Gdańsku po zebraniu informacji udali się pod wskazany adres. W minioną środę pojechali na ul. Chmielną, gdzie miały być przechowywane narkotyki. Gdy weszli do klatki budynku, od razu wyczuli intensywny zapach marihuany. Na miejscu spotkali mężczyznę, któremu podali powód wizyty i przystąpili do przeszukania.
Podczas czynności policjanci ujawnili w mieszkaniu kilkanaście słoików z marihuaną, saszetki z nasionami oraz kartki nasączone olejem. Całość zabezpieczono i przekazano do ekspertyzy biegłemu sądowemu.
Po zbadaniu części dostarczonego materiału dowodowego biegły sporządził opinię i mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Został objęty policyjnym dozorem i grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Źródło: policja.gov.pl